Search

Smallart AR-GE Çözümleri

Smallart markası, bugünün ihtiyaçlarına yarının teknolojisiyle yanıtlar bulmak üzere 2003 yılında doğdu.

Sektörde fark yaratmak için mühendislikten fazlasını sunmamız gerektiğinin bilincinde olarak; önce müşterilerimizi anlamak, sonra da onlar için değer yaratan çözümler tasarlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya ve AR-GE çalışmalarına odaklanmaya karar verdik.

HVAC sektöründe 1995 yılından beri edindiğimiz tecrübe ve uzmanlığı, 2003 yılından bu yana Smallart markası altında geliştirdiğimiz Kontrol ve Otomasyon çözümleri ile müşterilerimize sunuyoruz.

İlk yıllarda çeşitli DDC/PLC çözümleri geliştirdikten sonra 2009 yılında kendi bünyemizde tasarım yapmaya başladık. Bugün, küçük ölçekli müşterilerimiz için bile özelleştirilmiş ve mükemmel uyum sağlayan çözümler sunuyoruz.

Fan Coil Ünitesi, Enerji Geri Kazanımlı Vantilatör, Kompakt Klima Santrali, Hendek Isıtıcı ve VAV (Değişken Hava Hacmi) kontrolörleri gibi farklı HVAC ekipmanları için çeşitli kontrolör türlerini Smallart ürün ailesine kattık.

Geliştirdiğimiz haberleşmeli HVAC kontrolör modelleri, yüksek kulanıcı konforu yaratmak ve enerji tasarrufu sağlamak üzere yurt içinde ve dışında hayata geçirilen yüzlerce HVAC projesinde tercih edildi.

Modbus Organizasyonu, BACnet International, BIG-EU ve KNX Association üyesiyiz.

NASIL ÇALIŞIRIZ?

Uzmanlaşmış mühendislerin oluşturduğu takımlardan oluşuyoruz.
Proje yönetimi için güncel teknikleri ve araçları kullanıyoruz:

Projelerimizi Scrum ile Agile yaklaşıyoruz.

Jira ile süreç ve projelerimiz istenen detayda ve kalitede yönetiyoruz.

Git ile kaynak kodumuz yönetiyor, koruyor, versiyonları takip edebiliyoruz.

Bitbucket ile bütün takım olarak kodlama, test ve görevlendirme yapıyoruz.

Hem Bulut hem de fiziki yedeklerle bilgiyi ve projelerimizi güvenle koruyoruz.

Her Çözüm Bir Projedir!

Müşterilerimizin isterleri tanımlandığında, sahip olduğumuz donanım kütüphanesinden projeye en uygun donanımı seçeriz. Bu sayede etkin kaynak kullanımı yapıyor, optimize donanım önerisinde bulunabiliyoruz. Ürün maliyeti konusunda da hızlı öngörülerde oluşturabiliyoruz. 

Olgunlaşmış donanım çözümüne uygun senaryoları hazırlıyoruz. Laboratuvar testlerini yapıyoruz, saha testleri ile ürünün geliştirilecek alanlarını belirliyoruz. İterasyon yöntemi ile sahada sorunsuz çalışma aşamasına geliyoruz. 

Akredite laboratuvarlarda ürünlerimizi sertifikalandırıyoruz. 

Ges Teknik Bülten Üyeliğimize kaydolun.
Yeniliklerden haberiniz olsun

Back to Top