Search

ARGE ÇÖZÜMLERİ

Hem yurt içi hem de yurt dışı HVAC trendlerine cevap veren özelleşmiş
çözümlerimiz, 10 yıldır İklimlendirme konforuna hizmet ediyor.

Çözümlerimizin ihtiyaca özelleştirilmiş olmaları sayesinde gereksiz kaynak kullanımının önüne geçerek, rekabetçi çözümler sunmak her zaman önceliğimizdir.

Bu yaklaşımla, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, sektörü yeni çözümlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Bunu sağlamak için de iklimlendirme cihazlarının enerji verimliliği, hız gibi konularda bir üst sınıfa geçmesini beklemeden yeni nesil otomasyon çözümlerimizin prototip çalışmalarını başlatıyoruz.

Bu çalışmaları yaparken sadece ülkemizde değil dünya çapında yaşanan rekabete ayak uydurmak için en güncel ve yaygın yöntemleri kullanıyoruz.

GES TEKNİK

HVAC sektöründe 20 yıla yakın tecrübe birikimini, pazarın trend ve dinamikleriyle mühendisliğin güncel yaklaşımlarını bir araya getirerek Arge çözümlerini ortaya koyuyor.

Arge merkezi ünvanına sahip olan Arge Bölümü, alanında özelleşmiş donanım ve yazılım mühendislerinin oluşturduğu takımların, orta ve uzun vadeli planlar dahilinde en güncel ürün çözümlerini hem yurt içi hem de yurt dışı müşterilerine sunuyor.

Genç, dinamik, güncel, alanında yetkili ve bilgili bir ekibiz. Yeni ve farklı fikirlerin zenginliğine inanarak, bilgiyi geliştirip, şeffaf biçimde paylaşırız.

NASIL ÇALIŞIRIZ?

Uzmanlaşmış mühendislerin oluşturduğu takımlardan oluşuyoruz.
Proje yönetimi için güncel teknikleri ve araçları kullanıyoruz:

Projelerimizi Scrum ile Agile yaklaşıyoruz.

Jira ile süreç ve projelerimiz istenen detayda ve kalitede yönetiyoruz.

Git ile kaynak kodumuz yönetiyor, koruyor, versiyonları takip edebiliyoruz.

Bitbucket ile bütün takım olarak kodlama, test ve görevlendirme yapıyoruz.

Hem Bulut hem de fiziki yedeklerle bilgiyi ve projelerimizi güvenle koruyoruz.

Her Çözüm Bir Projedir!

Müşterilerimizin isterleri tanımlandığında, sahip olduğumuz donanım kütüphanesinden projeye en uygun donanımı seçeriz. Bu sayede etkin kaynak kullanımı yapıyor, optimize donanım önerisinde bulunabiliyoruz. Ürün maliyeti konusunda da hızlı öngörülerde oluşturabiliyoruz. 

Olgunlaşmış donanım çözümüne uygun senaryoları hazırlıyoruz. Laboratuvar testlerini yapıyoruz, saha testleri ile ürünün geliştirilecek alanlarını belirliyoruz. İterasyon yöntemi ile sahada sorunsuz çalışma aşamasına geliyoruz. 

Akredite laboratuvarlarda ürünlerimizi sertifikalandırıyoruz. 

Ges Teknik Bülten Üyeliğimize kaydolun.
Yeniliklerden haberiniz olsun

Back to Top