Search

OEM ÇÖZÜMLERİ

OEM müşterilerimizin adil fiyatlama, iyi hizmet ve kaliteli ürünleri hakkettiğini bilerek ürün gamımızı yeniliyor, onlara güncel, hızlı ve rekabetçi çözümler sunuyoruz.

Ges Teknik olarak, HVAC sektöründe makine imalatı yapan firmaların otomasyonlu-paket tip- cihazlarının hazırlanması için otomasyon çözümü sunuyoruz.

Genellikle projeden projeye değişkenlik gösteren paket tip cihazların, farklı giriş, çıkış ve senaryo ihtiyaçlarını tecrübeli ekibimizin sistematik yaklaşımı ve yazılım çözümleriyle projelendiriyoruz. Otomatik kontrolün bir parçası olan diğer kontrol ekipmanları motorlu vana, damper motorları, HVAC sensörlerini de stoklarımızdan temin ediyoruz.

Otomatik kontrol kapsamında cihaz için ihtiyaç duyulan otomasyon panoları yazılı prosedürler kapsamında tanımlanmış kalite ve performans kurallarına göre uzman ekibimiz tarafından tasarlanıp üretilmektedir. Bu sayede fabrika ortamında devreye alınmış otomasyon sistemi ile tak-çalıştır cihazların üretilerek dünyanın birçok yerinde çalışmasına katkıda bulunuyoruz.

Fan Coil Kontrolünde Uzman Çözümler

Fan coil cihazlarının tek başına veya otomasyon sistemine bağlanarak kontrol edilmelerini sağlayan Fan coil termostatları üretiyoruz. Parametrik alt yapısı ile, istenen senaryoların kolayca uygulanmasına izin veren fan coil termostatları BAcnet ve Modbus haberleşme seçenekleri ile otomasyon sistemine de bağlanabilmektedir. OEM müşterimizin, kendi markasını kullanmak istemesi halinde, özelleşmiş dokümantasyon ve logo uygulama hizmeti veriyoruz.

Enerji Tasarruf Kahramanı Isı Geri Kazanım Ünitesi Kontrolörleri

Farklı giriş ve çıkış konfigürasyonlarına sahip ısı geri kazanım kontrolörlerini, hem yurtiçi hem yurtdışı OEM müşterilerimizin istediği çalışma senaryosuna uygun olarak yazılım değişiklikleri ile özelleştiriyoruz.

Havalandırma sektörünün OEM üreticilerinin yanındayız.

Ges Teknik Bülten üyeliğimize kaydolun.
Yeniliklerden haberiniz olsun

Back to Top