Yenilenen AKM’de 3035 Termostat Ailesi Tercih Edildi

Yenilenen AKM’de 3035 Termostat Ailesi Tercih Edildi

Hizmete girdiği 1969 yılından itibaren opera ve bale başta olmak üzere pek çok sanat dalına ev sahipliği yaparak İstanbul’u kültür başkentine dönüştüren Atatürk Kültür Merkezi, 29 Ekim’de yeni yüzüyle kapılarını açtı.

Özellikle hastane, otel, AVM, İş Merkezi gibi ticari binalarda kullanılan fan coil sistemleri iki tip olarak İstanbul’un modern ikonik binaları denince akla ilk gelen yapılardan olan AKM, büyük bir yenileme projesiyle birlikte 13 yıl aradan sonra tekrar faaliyete geçmiş oldu. Yüksek teknoloji ve çağdaş mimari konseptiyle yenilenen merkez; 2040 kişilik büyük sahnesi, kütüphaneleri, sinema ve gösteri salonlar?, müze ve sergi alanlar? ile şimdiden dünyanın önde gelen sanat merkezlerinden biri kabul ediliyor.

Termostatın yönettiği diğer ekipman, fan coil motorlu vanasıdır. Bu Proje kapsamında 400 adet Smallart THR-FCU-3035 fan coil termostat kullanılması?, tüm ekibimize bu büyük ve değerli projenin bir parçası olmanın mutluluğunu yarattı. Ges Teknik ailesi olarak AKM’nin Cumhuriyetimizin sembol yapılarından biri kimliğiyle daha uzun yıllar sanata ev sahipliği yapmasını diliyoruz.